Monitor interaktywny BenQ IL430 43"

Producent: BenQ
Cena netto:
Cena brutto:

Przyciągnij wzrok i zachęć klientów za pomocą interaktywnego urządzenia dotykowego


W dzisiejszym świecie interakcja z treściami dotykowymi stała się naszą drugą naturą. Kupujący oczekują intuicyjnych, reaktywnych i wciągających urządzeń signage. Interaktywne urządzenia dotykowe są pierwszym punktem kontaktu z ofertą sprzedawcy i stają się wydajnymi narzędziami mobilizującymi klientów do działania. Interaktywne urządzenie dotykowe BenQ IL430 w pełni kompatybilne z oprogramowaniem do zarządzania treścią X-Sign i wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt to uniwersalne rozwiązanie dla operatorów, którzy chcą zabrać kupujących w interaktywną podróż.

 

Dlaczego interaktywne urządzenie dotykowe BenQ?

 • Bezproblemowa instalacja w trybie portretowym i krajobrazowym     
 • Dostępność różnych rozmiarów wyświetlacza, dostosowanych do indywidualnych potrzeb       
 • Ciągła interaktywność podczas pracy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu
 • Elegancka, cienka i lekka konstrukcja
 • Pełna kompatybilność z pakietem do zarządzania treścią X-Sign
  • Tworzenie płynnych interaktywnych treści za pomocą wbudowanych szablonów interaktywnych
  • Śledzenie i analizowanie interakcji z klientem
  • Planowanie i wdrażanie interaktywnych treści w ciągu kilku sekund
  • Monitorowanie i sterowanie urządzeniami przenośnymi w czasie rzeczywistym

 

Atrakcyjne interaktywne treści stworzone z myślą o nawiązaniu kontaktu z kupującymi
Interaktywne urządzenia dotykowe BenQ IL430 oparte na systemie Android są w pełni kompatybilne z wyjątkowym oprogramowaniem do zarządzania treścią X-Sign firmy BenQ. Dokładnie zaprojektowany z myślą o prostocie program X-Sign daje użytkownikom możliwość tworzenia, harmonogramowania, dystrybucji i monitorowania interaktywnych treści w jednym miejscu. A ponieważ oprogramowanie X-Sign nie wymaga konfiguracji serwera i oferuje wiele opcji dostarczania treści, można je rozbudować w miarę rozwoju firmy — wymaga to minimalnej liczby pracowników i zasobów.


Łatwe interaktywne tworzenie treści
Chociaż wielu sprzedawców pragnie, aby interaktywność stała się częścią zakupów, brakuje im pewności siebie podczas projektowania interaktywnych treści, które zarówno wyglądałyby profesjonalnie, jak i byłyby przyjazne dla użytkownika. Po przeprowadzeniu wnikliwego badania zachowań konsumenckich BenQ opublikował wybór interaktywnych szablonów, które są przeznaczone do obsługi różnych scenariuszy detalicznych. BenQ ciągle wprowadza nowe szablony, więc ich wybór rośnie.


Narzędzie do łączenia obszarów
Tworzenie interaktywnych treści w szybki i elastyczny sposób
W przypadku, gdy operatorzy mają ograniczone materiały do pracy, łączenie obszarów oferuje projektantom większą elastyczność przy jednoczesnym uniknięciu zbędnej złożoności.

 

Śledzenie zaangażowania funkcji dotykowych dzięki scentralizowanemu gromadzeniu danych
Zaangażowanie można śledzić na podstawie czasu, lokalizacji i tego, z którymi elementami klienci wchodzą w interakcję. Dzięki przesyłaniu tych danych do pliku csv operatorzy mogą oszacować preferencje zakupowe swoich klientów w tabelach i wykresach. Dzięki analizie danych można sprawdzić, które komunikaty przyciągają kupujących, i wykorzystać tę wiedzę do tworzenia jeszcze bardziej angażujących treści.

 

Zarządzanie przez administratora i hierarchia użytkowników  
Dzięki zaawansowanym narzędziom do zarządzania X-Sign, administratorzy mogą:

 • Przeglądać wszystkie zmiany w treści przed jej odtworzeniem.
 • Skonfigurować wiele kont użytkowników o różnym stopniu dostępu i śledzić problemy za pośrednictwem dziennika aktywności.

 

Scentralizowane zdalne monitorowanie urządzeń i sterowanie wyświetlaczami
Intuicyjny interfejs o strukturze drzewa sprawia, że program X-Sign jest łatwy w obsłudze:

 • Monitorowanie działania wyświetlacza w czasie rzeczywistym.
 • Sterowanie funkcjami, takimi jak włączanie/wyłączanie ekranu, wyciszanie i ponowne uruchomienie oraz zarządzanie aktualizacjami.
 • Zobacz, jaka zawartość jest odtwarzana na jakich wyświetlaczach.
 • Otrzymuj powiadomienia, gdy zawartość nie jest nadawana zgodnie z harmonogramem.


Obraz jest kluczowym elementem każdej prezentacji lub lekcji. Dzięki obrazom łatwiej przyswajamy przekazywane nam informacje oraz łatwiej je zapamiętujemy. Kolejną ważną cechą prezentacji czy lekcji jest interakcja z przekazywanymi treściami. Możliwość wykonywania szybkich notatek, rysowania, zapisywania pomysłów jest tak samo ważna jak sam obraz. Narzędziem, które łączy wszystkie te cechy jest monitor interaktywny. Monitory interaktywne pozwalają na prowadzenie spotkań w salach konferencyjnych, czy w salach lekcyjnych w zupełnie nowy, bardziej interesujący dla odbiorcy sposób. Narzędzie jakim jest monitor interaktywny pozwala bardziej zaangażować się w pracę wszystkim uczestnikom biorącym udział w spotkaniu czy lekcji i sprawia że użytkownicy stają się bardziej kreatywni.
 
    Monitory dostępne w sprzedaży mają przekątne od 55” do 98”. Wyposażone są w  dotykową matryce w rozdzielczości 4K/UHD. Z monitora może korzystać jednocześnie kilka osób. Dotyk w monitorach interaktywnych zazwyczaj oparty jest o technologię podczerwieni. Oznacza to że z monitorów można korzystać pisząc po nich palcem lub innym wskaźnikiem. Monitory pozwalają  na podłączenie do nich różnych typów urządzeń za pomocą kabla jak również bezprzewodowo. Oprócz powyższych cech monitory interaktywne posiadają szereg innych funkcjonalności, które sprawiają że są to urządzenia uniwersalne i wszechstronne.

Hartowana szyba ochronna i trwała obudowa sprawiają że monitory są bardzo bezpieczne w użytkowaniu a jednocześnie posiadają nowoczesny wygląd. W urządzeniach są montowane profesjonalne matryce, które posiadają wydłużoną żywotność przez co monitory mogą pracować wiele godzin bez wyłączania. Profesjonalne matryce w monitorach interaktywnych to również szerokie kąty widzenia, dzięki czemu obraz na monitorze jest doskonale widoczny z każdej pozycji.

    Większość monitorów dostępnych na rynku ma wbudowane głośniki, dzięki czemu użytkownik monitora interaktywnego nie musi dokupować z oddzielnych głośników żeby nagłośnić sale. Ważnym parametrem w monitorach jest również ich jasność, która powinna wynosić minimum 350 cd/m2. Czym jaśniejszy monitor tym wyraźniejszy i jasny obraz nawet w sali, która jest mocno nasłoneczniona. Inną ważną cechą , którą powinno się brać pod uwagę przy zakupie monitora jest ilość złącz. Podstawowe porty czyli hdmi i usb powinny być zlokalizowane na przednim panelu, tak żeby łatwo było podłączyć do monitora inne urządzenia. Ważnym udogodnieniem jest też port Hdmi out. Dzięki temu użytkownik może przesłać obraz z monitora na inny monitor lub projektor.

Monitor interaktywny to nie tylko samo urządzenie ale również oprogramowanie dołączone do niego. Większość modeli monitorów jest wyposażona w popularny system operacyjny Android. Dzięki temu systemowi monitor może pracować jako samodzielne urządzenia i nie trzeba do niego podłączać zewnętrznych komputerów. Oprócz Androida monitory są wyposażone w szereg przydatnych aplikacji. Są to aplikacje umożliwiające rysowanie, dokonywanie adnotacji na dokumentach, nagrywanie obrazu i dźwięku, przesyłanie bezprzewodowo obrazu na monitor z urządzeń mobilnych, jak również przesyłanie obrazu z monitora na inne urządzenia. Monitory interaktywne mają również wbudowanego klienta poczty email, dzięki temu użytkownik po skonfigurowaniu aplikacji może z poziomu monitora wysyłać wiadomości email na przykład do uczestników spotkania czy lekcji.
Funkcjonalność monitora można dodatkowo rozszerzyć podłączając do niego dodatkowy komputer. Może to być komputer typu OPS, który jest montowany w specjalnej kieszeni, z tyłu w obudowie monitora. W komputerze tym można zainstalować normalny system operacyjny Windows. Do monitora interaktywnego możemy również podłączyć zewnętrzny komputer PC. Podłączenie następuje za pomocą kabla hdmi i usb.

    Przy zakupie monitora należy również zwrócić uwagę na gwarancję . Standardowa gwarancja na monitory wynosi 2-3 lata, ale są też modele które mają dłuższą gwarancję.


Najpopularniejsze rozmiary monitorów interaktywnych na rynku - 65 cali, 75 cali, 86 cali