Monitor interaktywny BenQ RP653 65"

BenQ RP653
BenQ RP653
Producent: BenQ
Cena netto:
Cena brutto:

Kupując monitor z wbudowanym komputerem do szkoły, przedszkola lub uczelni wyższej można otrzymać fakturę z zerową stawką VAT.  Zarówno placówki prywatne i publiczne, mogą zakupić monitor z wbudowanym komputerem z vatem niższym o 23%!

 

RP653 to 65" - Plug and Play - Interaktywny Płaski Monitor BenQ, który został zaprojektowany dzięki najlepszym doświadczeniom w nauce interaktywnego przekazu wiedzy, oferując kompletne rozwiązanie ochrony oczu, 20-punktowy dotyk panelu, zgodność wielu-platformowych Systemów Operacyjnych i Antybakteryjny Ekran Dotykowy (AG+) oraz wiele innych przemyślanych funkcji, które sprawiają, że interaktywność w klasie jest prosta i bardzo intuicyjna.

 

20-Punktowy Dotyk

Będąc wiodącym pionierem na rynku Interaktywnych Płaskich Monitorów, 20-punktowy dotyk na RP653 sprawia, iż więcej uczniów może uczestniczyć jednocześnie w zajęciach przy monitorze. Studenci mogą tworzyć obrazy, interaktywnie grać na fortepianie i razem korzystać z innych bardzo wciągających aktywności naukowych.

 

Natychmiastowy Plug and Play

Monitor RP653 może Cię uchronić od kłopotów skomplikowanych instalacji. Wystarczy zapisać materiały dydaktyczne na dysku flash USB i podłączyć go do komputera, a następnie masz wszystko ustawione, aby poprowadzić perfekcyjny wykład z możliwością zastosowania dotyku na monitorze.
* Wspomagane Systemy Operacyjne: Windows, iOS, Linux oraz Chrome OS

 

Pisanie Nigdy Nie Było Tak Łatwe i Przyjemne

RP653 pozwala uchwycić i podzielić się pomysłami na bieżąco. Aplikacja Adnotacji EZWrite3,0 jest zasilana szerokim wachlarzem narzędzi współpracy i adnotacji. Została specjalnie zaprojektowana, aby inspirować Twoją klasę do uczestnictwa w lekcji. Jeśli chcesz aktywować EZWrite 3.0, dotknij Ikonę Aplikacji na ekranie monitora, lub po prostu dotknij czujnik NFC specjalnym Pisakiem Dotykowym NFCPen. Teraz masz swobodę płynnego przepływu nauczania, wolnego od zbędnych przerw technicznych.

 

EZWrite 3,0: Inspiruje Proces Uczestnictwa i Uczenia na Lekcji

Preinstalowana Aplikacja EZWrite 3.0 została zaprojektowana w celu ułatwienia Interaktywnej Lekcji i Pełnego Uczestnictwa Wszystkich Uczniów w Zajęciach.


Dotknij i Wykreuj

Studenci mogą natychmiast cieszyć się ze sporządzonej notatki, używając kredek, markerów i kolorowych odcieni. Jeśli chcesz aktywować EZWrite 3.0, dotknij Ikonę Aplikacji na ekranie monitora, lub po prostu dotknij czujnik NFC specjalnym Pisakiem Dotykowym NFCPen i rozpocznij pisanie!


Przestawny Pasek Narzędzi

Przestawny Pasek Narzędzi - Aplikacji EZWrite3.0 jest kompatybilny z dowolnym źródłem sygnału i aplikacji Android ™. "Pływające" Menu Ekranowe pozwala natychmiast zmienić kolory dotyku jak i zrzuty ekranu w celu zwiększenia interakcji klasy.

 

Multi-Dotykowa Interakcja

Wsparcie Multi-Dotyku sprawia, że monitor RP653 jest idealnym rozwiązaniem do zajęć grupowych i gry w klasie, które motywują współpracę i komunikację.

 

Tablica Interaktywna

Ta aplikacja błyskawicznie zamienia interaktywny płaski panel w pełnowymiarową tablicę interaktywną ilustrująca pomysły, nagrywanie notatek, burze mózgów i więcej.


Dane od Ręki

Zapisz adnotacje jako obrazy i dziel się nimi jako materiał przeglądowy za pomocą różnych metod, w tym kod QR, USB lub wyświetl za pomocą pamięci wewnętrznej.

 

NFCPen: Mocne Narzedzie do Pisania Notatek, Poteżniejsze niż Palec

NFCPen to lekki, specjalny pisak zaprojektowany tak, aby adnotacje z Aplikacji EZWrite 3,0 były ultra-prostym doświadczeniem. NFCPen oferuje dotykowe wrażenie prawdziwego pióra, jednocześnie oszczędzając Twoje palce często już zmęczone długimi sesjami pisania na dotykowym ekranie.

 

Dotknij-i-Napisz - to Prostota Wyboru Koloru i Przełączania Miedzy Wyborami Pisaków

Tworzenie notatek na ekranie jest bardzo proste. Dotknij pisakiem NFCPen czujnika NFC, aby aktywować EZWrite, a następnie zacznij pisać. Pisak NFCPen został zaprojektowany z podwójnymi kolorystycznymi końcówkami. Do każdego zakupu BenQ RP653, dodajemy dwa Pisaki wraz z czterema kolorami notatek: czerwonym, zielonym, niebieskim i czarnym. Przełączanie kolorów jest bardzo proste:

Krok 1. Wybierz kolor. Dotknij Pisakiem NFCPen na czujnik NFC. .
Krok 2. Pisz na ekranie wybranym kolorem.

 

Przemyślany Projekt i Wyjątkowa Trwałość

NFCPen nie ponoszą prawie żadnych kosztów konserwacji. Zbudowane w technologii NFC nie posiadają baterii i nie wymagają parowania urządzeń. Wykonane z niezawodnych materiałów, są wodoodporne i tak zbudowane, by wytrzymać długotrwałe użytkowanie. Gdy skończysz pisać pisakiem NFCPen, możesz zapobiec możliwości zagubienia, dołączając go do obszaru magnetycznego na dolnej ściance RP653.

 

Doświadcz Zdrowego i Efektywnego Środowiska Nauki

Gdy chodzi o skuteczne środowisko nauki, sprawy Twojego Zdrowia mają pierwszorzędne znaczenie. Dlatego ekran dotykowy naszego RP653, posiada partykuły Ag + oraz kompleksowe rozwiązania do pielęgnacji oczu w celu ograniczenia nagromadzenia bakterii* na ekranie jak i zmniejszeniu emisji niebieskie światła i łagodzeniu zmęczenia oczu.

 

Ekran z AG+

Aby chronić wzrok uczniów, BenQ RP653 jest uzbrojony w antyodblaskowy ekran, automatycznie zmniejszając ilość odbić na ekranie, jednocześnie zapewniając studentom bardziej czytelne odwzorowanie tekstów. W poszukiwaniu zdrowego środowiska uczenia się monitor BenQ RP653 wprowadza ekran wyposażony w partykuły AG + dając antybakteryjną powłokę. Za każdym razem, ekran dotykowy jest dotykany lub przecierany szmatką, gromadzą się na nim zarazki. Ekran Ag + jest pokryty jonowymi partykułami srebra (Ag +), środka, który może zabić większość bakterii * po przez przez zakłócenie mechanizmu ich podziału. To może skutecznie zablokować rozprzestrzenianie się bakterii w Twojej klasie.

 

Antyodblaskowy Ekran

Powierzchnia ekranu RP653 jest pokryta antyodblaskową powłoką i może skutecznie zmniejszyć odbicia. Uwalnia studentów od nadmiernego mrużenia oczu, tworząc bardziej czytelny tekst i ostrość obrazu, jednocześnie unikając zmęczenia oczu i ułatwiając bardziej efektywne nauczanie dla nauczycieli.

 

Łączność Bezprzewodowa dla Każdego Urządzenia SMART

Podłączając BenQ QCast HDMI, można przesyłać strumieniowo cyfrowe zawartości z inteligentnego urządzenia na ekran monitora. Twoje inteligentne urządzenie, może również zdalnie sterować wyświetlaniem wideo, filmu, dokumentu i strony internetowej. Inne metody połączenia obejmują Miracast - wyświetlacz lustrzany.

 

Produkt wycofany z oferty. Prosimy o kontakt w handlowcem.Obraz jest kluczowym elementem każdej prezentacji lub lekcji. Dzięki obrazom łatwiej przyswajamy przekazywane nam informacje oraz łatwiej je zapamiętujemy. Kolejną ważną cechą prezentacji czy lekcji jest interakcja z przekazywanymi treściami. Możliwość wykonywania szybkich notatek, rysowania, zapisywania pomysłów jest tak samo ważna jak sam obraz. Narzędziem, które łączy wszystkie te cechy jest monitor interaktywny. Monitory interaktywne pozwalają na prowadzenie spotkań w salach konferencyjnych, czy w salach lekcyjnych w zupełnie nowy, bardziej interesujący dla odbiorcy sposób. Narzędzie jakim jest monitor interaktywny pozwala bardziej zaangażować się w pracę wszystkim uczestnikom biorącym udział w spotkaniu czy lekcji i sprawia że użytkownicy stają się bardziej kreatywni.
 
    Monitory dostępne w sprzedaży mają przekątne od 55” do 98”. Wyposażone są w  dotykową matryce w rozdzielczości 4K/UHD. Z monitora może korzystać jednocześnie kilka osób. Dotyk w monitorach interaktywnych zazwyczaj oparty jest o technologię podczerwieni. Oznacza to że z monitorów można korzystać pisząc po nich palcem lub innym wskaźnikiem. Monitory pozwalają  na podłączenie do nich różnych typów urządzeń za pomocą kabla jak również bezprzewodowo. Oprócz powyższych cech monitory interaktywne posiadają szereg innych funkcjonalności, które sprawiają że są to urządzenia uniwersalne i wszechstronne.

Hartowana szyba ochronna i trwała obudowa sprawiają że monitory są bardzo bezpieczne w użytkowaniu a jednocześnie posiadają nowoczesny wygląd. W urządzeniach są montowane profesjonalne matryce, które posiadają wydłużoną żywotność przez co monitory mogą pracować wiele godzin bez wyłączania. Profesjonalne matryce w monitorach interaktywnych to również szerokie kąty widzenia, dzięki czemu obraz na monitorze jest doskonale widoczny z każdej pozycji.

    Większość monitorów dostępnych na rynku ma wbudowane głośniki, dzięki czemu użytkownik monitora interaktywnego nie musi dokupować z oddzielnych głośników żeby nagłośnić sale. Ważnym parametrem w monitorach jest również ich jasność, która powinna wynosić minimum 350 cd/m2. Czym jaśniejszy monitor tym wyraźniejszy i jasny obraz nawet w sali, która jest mocno nasłoneczniona. Inną ważną cechą , którą powinno się brać pod uwagę przy zakupie monitora jest ilość złącz. Podstawowe porty czyli hdmi i usb powinny być zlokalizowane na przednim panelu, tak żeby łatwo było podłączyć do monitora inne urządzenia. Ważnym udogodnieniem jest też port Hdmi out. Dzięki temu użytkownik może przesłać obraz z monitora na inny monitor lub projektor.

Monitor interaktywny to nie tylko samo urządzenie ale również oprogramowanie dołączone do niego. Większość modeli monitorów jest wyposażona w popularny system operacyjny Android. Dzięki temu systemowi monitor może pracować jako samodzielne urządzenia i nie trzeba do niego podłączać zewnętrznych komputerów. Oprócz Androida monitory są wyposażone w szereg przydatnych aplikacji. Są to aplikacje umożliwiające rysowanie, dokonywanie adnotacji na dokumentach, nagrywanie obrazu i dźwięku, przesyłanie bezprzewodowo obrazu na monitor z urządzeń mobilnych, jak również przesyłanie obrazu z monitora na inne urządzenia. Monitory interaktywne mają również wbudowanego klienta poczty email, dzięki temu użytkownik po skonfigurowaniu aplikacji może z poziomu monitora wysyłać wiadomości email na przykład do uczestników spotkania czy lekcji.
Funkcjonalność monitora można dodatkowo rozszerzyć podłączając do niego dodatkowy komputer. Może to być komputer typu OPS, który jest montowany w specjalnej kieszeni, z tyłu w obudowie monitora. W komputerze tym można zainstalować normalny system operacyjny Windows. Do monitora interaktywnego możemy również podłączyć zewnętrzny komputer PC. Podłączenie następuje za pomocą kabla hdmi i usb.

    Przy zakupie monitora należy również zwrócić uwagę na gwarancję . Standardowa gwarancja na monitory wynosi 2-3 lata, ale są też modele które mają dłuższą gwarancję.


Najpopularniejsze rozmiary monitorów interaktywnych na rynku - 65 cali, 75 cali, 86 cali