Monitor interaktywny 65" + drukarka 3D + bon o wartości 400 PLN
13.10.2023

Monitor interaktywny 65

Tylko teraz monitor Avtek TouchScreen 6 Connect o przekątnej 65” oferowany jest w promocyjnym zestawie z drukarką Avtek CreoCube 3D za 1 PLN, dodatkowo w prezencie dodajemy kartę podarunkową o wartości 400 PLN do sklepów Sephora/ Douglas. Promocja ważna jest do wyczerpania zapasów.

 

Monitor interaktwyny Avtek TouchScreen 6 Connect o przekątnej 65” ma możliwość bezpłatnej aktualizacji Androida do najnowszej wersji 11. Urządzenie posiada komplet niezbędnych portów w tym port USB-C, który umożliwia podłączenie zewnętrznego komputera za pomocą jednego kabla USB. Monitory Avtek Touach Screen 6 Connect mają również wbudowaną aplikację do bezprzewodowego przesyłania obrazu z komputerów lub urządzeń mobilnych. Wspierają również technologię Miracast, tak więc połączenie z urządzeniami wyposażonymi w system Windows 10 i 11 odbywa się bez dodatkowych aplikacji.

 

Monitor interaktywny Avtek ma również zainstalowane aplikacje szczególnie przydatne w szkołach. Między innymi narzędzie do głosowania, które umożliwia zadanie dowolnego pytania, zebrania odpowiedzi i szybkie ich omówienie. Narzędzie Capture pozwalające w łatwy sposób nagrywać i edytować prezentacje lub wykłady publikowane na ekranie monitora , jak również zamieszczać je np. w serwisie YT.


Aplikacja Note daje użytkownikowi monitora szereg narzędzi przeznaczonych do tworzenia prezentacji i materiałów które można później wykorzystać na zajęciach lekcyjnych.

 

monitor interaktywny gdzie kupic

 

Monitor Avtek TouchScreen 6 Connect jest również wyposażony w slot w którym może być zainstalowany opcjonalny komputer OPS. Najwyższa jakość marki Avtek potwierdzona jest pięcioletnią gwarancją obejmującą zarówno elektronikę jak i matrycę monitora.
 

Drukarka CreoCube 3D posiada pole robocze o wymiarach 150 x 150 x 150 mm, co pozwala na wydrukowanie modeli o różnych kształtach i rozmiarach. Drukarka obsługuje filamenty PLA i ABS, a maksymalna temperatura dyszy wynosi 265°C. Prędkość druku można regulować w zakresie od 10 do 100 mm/s. CreoCube 3D jest wyposażona w zabudowaną komorę roboczą, która zapewnia bezpieczeństwo podczas użytkowania.


Drukarka posiada również kamerę internetową, która pozwala na podgląd procesu drukowania.

 

drukarka 3d do szkoly

Drukarka Avtek CreoCube 3D to idealne rozwiązanie dla szkół, które chcą wprowadzić druk 3D do swoich programów edukacyjnych. Drukarka jest prosta w obsłudze i bezpieczna, dzięki czemu może być wykorzystywana przez uczniów i nauczycieli. Niewątpliwymi zaletami tego modelu drukarki jest jej kompaktowa konstrukcja, która umożliwia umieszczenie drukarki w każdej klasie oraz cicha praca, która nie przeszkadza w prowadzeniu lekcji.

 


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl


Obraz jest kluczowym elementem każdej prezentacji lub lekcji. Dzięki obrazom łatwiej przyswajamy przekazywane nam informacje oraz łatwiej je zapamiętujemy. Kolejną ważną cechą prezentacji czy lekcji jest interakcja z przekazywanymi treściami. Możliwość wykonywania szybkich notatek, rysowania, zapisywania pomysłów jest tak samo ważna jak sam obraz. Narzędziem, które łączy wszystkie te cechy jest monitor interaktywny. Monitory interaktywne pozwalają na prowadzenie spotkań w salach konferencyjnych, czy w salach lekcyjnych w zupełnie nowy, bardziej interesujący dla odbiorcy sposób. Narzędzie jakim jest monitor interaktywny pozwala bardziej zaangażować się w pracę wszystkim uczestnikom biorącym udział w spotkaniu czy lekcji i sprawia że użytkownicy stają się bardziej kreatywni.
 
    Monitory dostępne w sprzedaży mają przekątne od 55” do 98”. Wyposażone są w  dotykową matryce w rozdzielczości 4K/UHD. Z monitora może korzystać jednocześnie kilka osób. Dotyk w monitorach interaktywnych zazwyczaj oparty jest o technologię podczerwieni. Oznacza to że z monitorów można korzystać pisząc po nich palcem lub innym wskaźnikiem. Monitory pozwalają  na podłączenie do nich różnych typów urządzeń za pomocą kabla jak również bezprzewodowo. Oprócz powyższych cech monitory interaktywne posiadają szereg innych funkcjonalności, które sprawiają że są to urządzenia uniwersalne i wszechstronne.

Hartowana szyba ochronna i trwała obudowa sprawiają że monitory są bardzo bezpieczne w użytkowaniu a jednocześnie posiadają nowoczesny wygląd. W urządzeniach są montowane profesjonalne matryce, które posiadają wydłużoną żywotność przez co monitory mogą pracować wiele godzin bez wyłączania. Profesjonalne matryce w monitorach interaktywnych to również szerokie kąty widzenia, dzięki czemu obraz na monitorze jest doskonale widoczny z każdej pozycji.

    Większość monitorów dostępnych na rynku ma wbudowane głośniki, dzięki czemu użytkownik monitora interaktywnego nie musi dokupować z oddzielnych głośników żeby nagłośnić sale. Ważnym parametrem w monitorach jest również ich jasność, która powinna wynosić minimum 350 cd/m2. Czym jaśniejszy monitor tym wyraźniejszy i jasny obraz nawet w sali, która jest mocno nasłoneczniona. Inną ważną cechą , którą powinno się brać pod uwagę przy zakupie monitora jest ilość złącz. Podstawowe porty czyli hdmi i usb powinny być zlokalizowane na przednim panelu, tak żeby łatwo było podłączyć do monitora inne urządzenia. Ważnym udogodnieniem jest też port Hdmi out. Dzięki temu użytkownik może przesłać obraz z monitora na inny monitor lub projektor.

Monitor interaktywny to nie tylko samo urządzenie ale również oprogramowanie dołączone do niego. Większość modeli monitorów jest wyposażona w popularny system operacyjny Android. Dzięki temu systemowi monitor może pracować jako samodzielne urządzenia i nie trzeba do niego podłączać zewnętrznych komputerów. Oprócz Androida monitory są wyposażone w szereg przydatnych aplikacji. Są to aplikacje umożliwiające rysowanie, dokonywanie adnotacji na dokumentach, nagrywanie obrazu i dźwięku, przesyłanie bezprzewodowo obrazu na monitor z urządzeń mobilnych, jak również przesyłanie obrazu z monitora na inne urządzenia. Monitory interaktywne mają również wbudowanego klienta poczty email, dzięki temu użytkownik po skonfigurowaniu aplikacji może z poziomu monitora wysyłać wiadomości email na przykład do uczestników spotkania czy lekcji.
Funkcjonalność monitora można dodatkowo rozszerzyć podłączając do niego dodatkowy komputer. Może to być komputer typu OPS, który jest montowany w specjalnej kieszeni, z tyłu w obudowie monitora. W komputerze tym można zainstalować normalny system operacyjny Windows. Do monitora interaktywnego możemy również podłączyć zewnętrzny komputer PC. Podłączenie następuje za pomocą kabla hdmi i usb.

    Przy zakupie monitora należy również zwrócić uwagę na gwarancję . Standardowa gwarancja na monitory wynosi 2-3 lata, ale są też modele które mają dłuższą gwarancję.


Najpopularniejsze rozmiary monitorów interaktywnych na rynku - 65 cali, 75 cali, 86 cali