Monitor interaktywny Newline LYRA PRO TT-9823QA 98"

Producent: Newline
Cena netto:
Cena brutto:

Monitory interaktywne objęte są stawką 0% VAT dla edukacji. Szkoły kupują w cenie netto. Pozostałe podmioty VAT 23 %.

 

Elara Pro, pierwszy monitor Newline z certyfikatem Google EDLA, bezproblemowe zintegrowanie z Google Apps. To elastyczne rozwiązanie zapewnia doskonałe wrażenia użytkownika w każdym miejscu pracy. Precyzja pisania, wciągający dźwięk dzięki subwooferowi, logowanie z obsługą NFC i hybrydowa UC na nowo definiują współpracę. Odkryj na nowo swoje miejsce pracy, wyznaczając nowy standard doskonałości korporacyjnej dzięki Elara Pro.

 

Certyfikat Google EDLA
Android 13
Gotowe do użycia rozwiązanie hybrydowe
Wysoka precyzja pisania dzięki Certified Zero Bonding


 

INTERAKTYWNY EKOSYSTEM NEWLINE

Całkowicie odnowiony ekosystem interaktywny jest pełen oprogramowania, narzędzi i aplikacji, które pomogą nauczycielom uczyć w ich własnym stylu. Właśnie dlatego ekosystem Newline współpracuje z dowolnym oprogramowaniem, dokumentem lub urządzeniem i zaspokaja wszystkie potrzeby Twojej interaktywnej klasy.

 

Najlepszy wyświetlacz interaktywny

Zainspiruj uczniów do aktywnego zaangażowania w naukę dzięki Newline Lyra Pro z certyfikatem Google EDLA. Bezproblemowa integracja z Google Apps usprawnia nauczanie, zapewniając łatwy dostęp do Google Classroom, Dysku Google i innych aplikacji Google

 

 

 

Certyfikat Google EDLA (Enterprise Device Licensing Agreement)

EDLA zapewnia zgodność i optymalną wydajność z aplikacjami i usługami Google. Użytkownicy mogą współpracować ze sobą w czasie rzeczywistym, edytować dokumenty i dzielić się pomysłami.

 

 

Plug & Play USB-C
Rozpoczęcie lekcji jest szybkie i łatwe, dzięki konstrukcji Plug&Play. Wystarczy podłączyć laptopa za pomocą kabla USB typu C i można rozpocząć zajęcia. Co więcej monitory Elara Pro Twój pozwalają na ładowanie Twojego laptopa dzięki zasilaniu 100W.

 

 

Potężny Android 13
Dzięki najnowszemu i najbardziej zaawansowanemu systemowi operacyjnemu Android 13 Elara Pro oferuje duże możliwości konfiguracji, co pozwala na tworzenie dostosowanych profili użytkowników.

 

 

Lepsza łączność dzięki Wi-Fi 6
Wbudowany moduł Wi-Fi 6 zapewnia bezpieczną łączność nawet 30 urządzeniom.

 

 

Profile użytkowników

Profile użytkowników pomagają wyeliminować problemy związane ze zmianą urządzenia i użytkownika. LYRA PRO pozwala skonfigurować profil tylko dla nauczycieli i wszystkich ich aplikacji lub utworzyć profile dla zespołu, który korzysta wyłącznie z określonych narzędzi. 

 

 

 

Do 40 punktów dotyku
Oszczędzaj czas i wysiłek dzięki funkcji, która rozumie Twoje gesty podczas pisania. Elara Pro obsługuje do 40 punktów dotyku i rozpoznawania obiektów, które potrafią rozróżnić palce, długopisy i dłonie, aby móc reagować jak marker, cienki długopis lub gumka. Wszystko po to, aby zapewnić płynniejsze i bardziej naturalne pisanie.

 

 

Doskonałe połączenie
Elara Pro firmy Newline zapewnia inteligentną łączność dzięki różnorodnym portom i kompatybilności bezprzewodowej, dzięki czemu interaktywny wyświetlacz jest bardziej dostępny dla wszystkich użytkowników. Porty umieszczone z przodu i z tyłu panelu ułatwiają korzystanie z panelu w każdej sytuacji montażowej.

 

 

W pełni zarządzalny

Newline Display Management pozwala zdalnie zarządzać Lyra Pro, siedząc wygodnie przy biurku. Wdrażaj i instaluj aplikacje, konfiguruj ustawienia wyświetlania i przesyłaj aktualizacje za pomocą zdalnego dostepu. Przejmij ekran, aby wykonywać zadania wsparcia technicznego bez ograniczeń. Wysyłaj masowe wiadomości, zdalnie steruj i uzyskuj dostęp do danych za pomocą kilku kliknięć z bezpiecznego portalu internetowego.

 

 Obraz jest kluczowym elementem każdej prezentacji lub lekcji. Dzięki obrazom łatwiej przyswajamy przekazywane nam informacje oraz łatwiej je zapamiętujemy. Kolejną ważną cechą prezentacji czy lekcji jest interakcja z przekazywanymi treściami. Możliwość wykonywania szybkich notatek, rysowania, zapisywania pomysłów jest tak samo ważna jak sam obraz. Narzędziem, które łączy wszystkie te cechy jest monitor interaktywny. Monitory interaktywne pozwalają na prowadzenie spotkań w salach konferencyjnych, czy w salach lekcyjnych w zupełnie nowy, bardziej interesujący dla odbiorcy sposób. Narzędzie jakim jest monitor interaktywny pozwala bardziej zaangażować się w pracę wszystkim uczestnikom biorącym udział w spotkaniu czy lekcji i sprawia że użytkownicy stają się bardziej kreatywni.
 
    Monitory dostępne w sprzedaży mają przekątne od 55” do 98”. Wyposażone są w  dotykową matryce w rozdzielczości 4K/UHD. Z monitora może korzystać jednocześnie kilka osób. Dotyk w monitorach interaktywnych zazwyczaj oparty jest o technologię podczerwieni. Oznacza to że z monitorów można korzystać pisząc po nich palcem lub innym wskaźnikiem. Monitory pozwalają  na podłączenie do nich różnych typów urządzeń za pomocą kabla jak również bezprzewodowo. Oprócz powyższych cech monitory interaktywne posiadają szereg innych funkcjonalności, które sprawiają że są to urządzenia uniwersalne i wszechstronne.

Hartowana szyba ochronna i trwała obudowa sprawiają że monitory są bardzo bezpieczne w użytkowaniu a jednocześnie posiadają nowoczesny wygląd. W urządzeniach są montowane profesjonalne matryce, które posiadają wydłużoną żywotność przez co monitory mogą pracować wiele godzin bez wyłączania. Profesjonalne matryce w monitorach interaktywnych to również szerokie kąty widzenia, dzięki czemu obraz na monitorze jest doskonale widoczny z każdej pozycji.

    Większość monitorów dostępnych na rynku ma wbudowane głośniki, dzięki czemu użytkownik monitora interaktywnego nie musi dokupować z oddzielnych głośników żeby nagłośnić sale. Ważnym parametrem w monitorach jest również ich jasność, która powinna wynosić minimum 350 cd/m2. Czym jaśniejszy monitor tym wyraźniejszy i jasny obraz nawet w sali, która jest mocno nasłoneczniona. Inną ważną cechą , którą powinno się brać pod uwagę przy zakupie monitora jest ilość złącz. Podstawowe porty czyli hdmi i usb powinny być zlokalizowane na przednim panelu, tak żeby łatwo było podłączyć do monitora inne urządzenia. Ważnym udogodnieniem jest też port Hdmi out. Dzięki temu użytkownik może przesłać obraz z monitora na inny monitor lub projektor.

Monitor interaktywny to nie tylko samo urządzenie ale również oprogramowanie dołączone do niego. Większość modeli monitorów jest wyposażona w popularny system operacyjny Android. Dzięki temu systemowi monitor może pracować jako samodzielne urządzenia i nie trzeba do niego podłączać zewnętrznych komputerów. Oprócz Androida monitory są wyposażone w szereg przydatnych aplikacji. Są to aplikacje umożliwiające rysowanie, dokonywanie adnotacji na dokumentach, nagrywanie obrazu i dźwięku, przesyłanie bezprzewodowo obrazu na monitor z urządzeń mobilnych, jak również przesyłanie obrazu z monitora na inne urządzenia. Monitory interaktywne mają również wbudowanego klienta poczty email, dzięki temu użytkownik po skonfigurowaniu aplikacji może z poziomu monitora wysyłać wiadomości email na przykład do uczestników spotkania czy lekcji.
Funkcjonalność monitora można dodatkowo rozszerzyć podłączając do niego dodatkowy komputer. Może to być komputer typu OPS, który jest montowany w specjalnej kieszeni, z tyłu w obudowie monitora. W komputerze tym można zainstalować normalny system operacyjny Windows. Do monitora interaktywnego możemy również podłączyć zewnętrzny komputer PC. Podłączenie następuje za pomocą kabla hdmi i usb.

    Przy zakupie monitora należy również zwrócić uwagę na gwarancję . Standardowa gwarancja na monitory wynosi 2-3 lata, ale są też modele które mają dłuższą gwarancję.


Najpopularniejsze rozmiary monitorów interaktywnych na rynku - 65 cali, 75 cali, 86 cali