Monitor interaktywny myBoard BLACK ARROW 86" UHD 4K z Androidem 13.0

Producent: myBoard
Cena netto:
Cena brutto:

Monitory interaktywne objęte są stawką 0% VAT dla edukacji. Szkoły kupują w cenie netto.

 

Nowoczesna, bezpieczna i multimedialna wersja nowego monitora interaktywnego myBoard Black Arrow to połączenie wysublimowanej jakości, stylu i innowacyjnych rozwiązań, które sprawią, że jakość i komfort pracy użytkownika wzniesie się na wyższy poziom. Wbudowany czujnik jakości powietrza, szyba z powłoką antybakteryjną zapewniająca bezpieczeństwo, pamięć wewnętrzna o pojemności aż 128 GB i potężny 8-rdzeniowy procesor to gwarancja nieograniczonych możliwości. Zintegrowana kamera 4K z mikrofonami zapewni efektywną komunikację podczas spotkań, bez potrzeby podłączania dodatkowych urządzeń. Całość zarządzana nowoczesnym i szybkim systemem Android 13 wspieranym przez 8 GB pamięci RAM, zapewniającym doskonałe wrażenia z pracy i komunikacji. To wszechstronny i innowacyjny monitor, który znajdzie zastosowanie zarówno dla spotkań biznesowych, edukacji jak i rozrywki.

 

 • Android 13 – najnowszy system operacyjny dla monitorów interaktywnych
 • czujnik jakości powietrza i cząstek PM2.5
 • powłoka antybakteryjna zwiększająca bezpieczeństwo
 • obsługa nowoczesnego standardu sieci bezprzewodowej Wi-Fi 6
 • aż 128 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej
 • nowoczesny, szybki, ośmiordzeniowy procesor zapewniający płynne działanie
 • wysokiej jakości wbudowana kamera 4K z obsługą gestów i 8-kierunkowymi mikrofonami – wyższy komfort podczas spotkań online
 • mocny i głęboki dźwięk dzięki wbudowanym głośnikom 2 x 20 W + 20 W subwoofer
 • innowacyjna technologia Non Air Gap
 • obsługa profili użytkownika – dostosuj monitor do swoich potrzeb
 • ekran 4k UHD z odświeżaniem 60 Hz
 • powierzchnia ze szkła hartowanego 4 mm z matową powłoką antyrefleksyjną
 • ulepszona technologia dotykowa – pisz różnym kolorem i rozmiarem jednocześnie
 • automatyczne aktualizacje OTA – bądź zawsze na bieżąco
 • tryb ochrony wzroku
 • tryb białej tablicy ułatwiający prowadzenie zajęć
 • udostępnianie ekranu nawet do 16 urządzeń jednocześnie
 • gniazdo USB-C Out – wysyłaj obraz z monitora

 

 

Nowoczesny interfejs w połączeniu z najnowszą wersją systemu Android dla monitorów interaktywnych myBoard Black Arrow to gwarancja bezpieczeństwa, szybkości oraz dostępu do rozbudowanych funkcji, co pozwala na znaczny wzrost produktywności i efektywności podczas pracy i rozrywki.

Pisz różnym kolorem jednocześnie! W zestawie dwa podwójne pisaki magnetyczne – z cienką i grubą końcówką – sam wybierz, jakim stylem chcesz pisać!.

 

 

 

 

Dzięki zastosowaniu pojemnej pamięci operacyjnej RAM w monitorach interaktywnych myBoard Black Arrow oraz wykorzystaniu nowoczesnego systemu operacyjnego Android 13, praca na urządzeniu interaktywnym jest szybka i przyjemna.

Redukcja niebieskiego światła w połączeniu ze zintegrowanym czujnikiem oświetlenia zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa wzroku.

 

 

 

Automatyczne aktualizacje oprogramowania układowego to innowacyjne rozwiązanie, które pozwoli na zdalną aktualizację monitora interaktywnego.

 

 

Nowa wersja oprogramowania do nanoszenia notatek w trybie białej tablicy pozwala nie tylko na swoją podstawową funkcję, jaką jest rysowanie na dowolnym obrazie, ale również na przeprowadzanie krótkich głosowań.

 

 

MOCNY I WYRAŹNY DŹWIĘK
Zapewnij sobie pełne wrażenia dźwiękowe dzięki udoskonalonej wersji monitora Grey Rock 2.0 z wbudowanym subwooferem o mocy 20 W oraz głośnikami 2 x 20 W. To idealne rozwiązanie dla sal lekcyjnych, które chcą wzmocnić doświadczenia dźwiękowe podczas nauki. Wbudowany subwoofer zapewni bogatsze, pełniejsze basy, co sprawi, że filmy, prezentacje i muzyka jeszcze bardziej zaangażują uczniów.

PROFILE UŻYTKOWNIKA
Wskocz na wyższy poziom współpracy z urządzeniem interaktywnym! Dopasuj monitor myBoard do swoich własnych preferencji, za pomocą profili użytkownika. Dzięki naszej innowacyjnej funkcjonalności w monitorze z bezpiecznym, nowoczesnym Androidem 11 z urządzenia może korzystać kilku nauczycieli, ustawiając swoje indywidualne, ulubione opcje.

WYGODNE OBSZARY ROBOCZE
Zabawa i nauka podczas prowadzenia lekcji może być teraz jeszcze bardziej interaktywna i angażująca wiele osób! Dla Twojej wygody w trybie białej tablicy wprowadziliśmy możliwość pisania różnymi kolorami na trzech niezależnych obszarach roboczych.
SZYBA Z POWŁOKĄ ANTYBAKTERYJNĄ
Dzięki innowacyjnej powłoce antybakteryjnej zastosowanej w monitorach z serii myBoard Black Arrow, monitor to już nie tylko narzędzie do interaktywnej nauki, pracy i zabawy, ale również partner w utrzymaniu higieny i bezpieczeństwa użytkowników. Nowoczesna, nietoksyczna powierzchnia ekranu zapobiega gromadzeniu się bakterii i organiczna ich rozprzestrzenianie się. To szczególnie istotne w miejscach publicznych, gdzie ochrona przed mikroorganizmami jest kluczowa.
TRYB OKIENKOWY
Prezentuj wygodnie treści na monitorze w trybie pełnoekranowym, ale również okienkowym. Zyskujesz funkcjonalność uruchomienia dwóch aplikacji obok siebie i przedstawiania treści w sposób szybki i wygodny – tak jak na swoim komputerze z systemem Windows.
CZUJNIK JAKOŚCI POWIETRZA
Wbudowany czujnik jakości powietrza i cząstek PM2.5 w monitorach myBoard Black Arrow w czasie rzeczywistym monitoruje jakość powietrza w pomieszczeniu. Ta innowacyjna funkcja jest niezwykle przydatna w pomieszczeniach biurowych, szkołach czy salach konferencyjnych, gdzie świadomość czystości powietrza jest kluczowa dla zdrowia i komfortu podczas pracy i rozrywki.
NON AIR GAP
Nowoczesna, innowacyjna technologia Non Air Gap, czyli usunięcie przestrzeni powietrznej pomiędzy hartowaną szybą a ekranem, zapewni użytkownikowi doskonały i ostry jakościowo obraz, a także pełne kąty widzenia. Zastosowanie tej technologii sprawi, że użytkownik odczuje o wiele większą precyzję dotyku podczas rysowania, porównywalną z ekranami pojemnościowymi. Takie rozwiązanie to gwarancja doskonałego komfortu pracy.
AKTUALIZACJE OTA
Automatyczne aktualizacje oprogramowania układowego to innowacyjne rozwiązanie, które pozwoli na zdalną aktualizację monitora interaktywnego.
PICTURE IN PICTURE
Dzięki zastosowaniu trybu picture-in-picture w monitorach myBoard Black Arrow, możesz w czasie rzeczywistym podejrzeć zawartość podłączonych źródeł bez konieczności ich przełączania.
PODWÓJNE WYJŚCIE WIDEO (USB-C OUT)
Zastosowana technologia podwójnego wyjścia wideo w monitorach myBoard Black Arrow pozwala na przesyłanie obrazu nie tylko za pomocą standardowego złącza HDMI OUT, ale również poprzez nowoczesne wyjście typu USB-C podłączone do wspieranego urządzenia. Sam wybierz, z którego rozwiązania chcesz skorzystać
NOWOCZESNY STANDARD SIECI BEZPRZEWODOWEJ
Wykorzystaj pełen potencjał nowego monitora myBoard Black Arrow i przeglądaj treści na wyższym poziomie! Dzięki zastosowaniu nowoczesnego standardu sieci bezprzewodowej Wi-Fi 6, w monitorach interaktywnych z serii myBoard Black Arrow, możesz swobodnie, szybko i stabilnie korzystać z zasobów sieci online oraz przetwarzać treści wysokiej jakości.
KAMERA Z 8-KIERUNKOWYMI MIKROFONAMI
Wbudowana kamera z 8-kierunkowymi mikrofonami sprawia, że monitor staje się idealnym narzędziem do prowadzenia wideokonferencji i spotkań online. Wyraźny obraz w wysokiej rozdzielczości oraz doskonała jakość dźwięku zapewniają dynamiczną i płynną komunikację na odległość.

 Obraz jest kluczowym elementem każdej prezentacji lub lekcji. Dzięki obrazom łatwiej przyswajamy przekazywane nam informacje oraz łatwiej je zapamiętujemy. Kolejną ważną cechą prezentacji czy lekcji jest interakcja z przekazywanymi treściami. Możliwość wykonywania szybkich notatek, rysowania, zapisywania pomysłów jest tak samo ważna jak sam obraz. Narzędziem, które łączy wszystkie te cechy jest monitor interaktywny. Monitory interaktywne pozwalają na prowadzenie spotkań w salach konferencyjnych, czy w salach lekcyjnych w zupełnie nowy, bardziej interesujący dla odbiorcy sposób. Narzędzie jakim jest monitor interaktywny pozwala bardziej zaangażować się w pracę wszystkim uczestnikom biorącym udział w spotkaniu czy lekcji i sprawia że użytkownicy stają się bardziej kreatywni.
 
    Monitory dostępne w sprzedaży mają przekątne od 55” do 98”. Wyposażone są w  dotykową matryce w rozdzielczości 4K/UHD. Z monitora może korzystać jednocześnie kilka osób. Dotyk w monitorach interaktywnych zazwyczaj oparty jest o technologię podczerwieni. Oznacza to że z monitorów można korzystać pisząc po nich palcem lub innym wskaźnikiem. Monitory pozwalają  na podłączenie do nich różnych typów urządzeń za pomocą kabla jak również bezprzewodowo. Oprócz powyższych cech monitory interaktywne posiadają szereg innych funkcjonalności, które sprawiają że są to urządzenia uniwersalne i wszechstronne.

Hartowana szyba ochronna i trwała obudowa sprawiają że monitory są bardzo bezpieczne w użytkowaniu a jednocześnie posiadają nowoczesny wygląd. W urządzeniach są montowane profesjonalne matryce, które posiadają wydłużoną żywotność przez co monitory mogą pracować wiele godzin bez wyłączania. Profesjonalne matryce w monitorach interaktywnych to również szerokie kąty widzenia, dzięki czemu obraz na monitorze jest doskonale widoczny z każdej pozycji.

    Większość monitorów dostępnych na rynku ma wbudowane głośniki, dzięki czemu użytkownik monitora interaktywnego nie musi dokupować z oddzielnych głośników żeby nagłośnić sale. Ważnym parametrem w monitorach jest również ich jasność, która powinna wynosić minimum 350 cd/m2. Czym jaśniejszy monitor tym wyraźniejszy i jasny obraz nawet w sali, która jest mocno nasłoneczniona. Inną ważną cechą , którą powinno się brać pod uwagę przy zakupie monitora jest ilość złącz. Podstawowe porty czyli hdmi i usb powinny być zlokalizowane na przednim panelu, tak żeby łatwo było podłączyć do monitora inne urządzenia. Ważnym udogodnieniem jest też port Hdmi out. Dzięki temu użytkownik może przesłać obraz z monitora na inny monitor lub projektor.

Monitor interaktywny to nie tylko samo urządzenie ale również oprogramowanie dołączone do niego. Większość modeli monitorów jest wyposażona w popularny system operacyjny Android. Dzięki temu systemowi monitor może pracować jako samodzielne urządzenia i nie trzeba do niego podłączać zewnętrznych komputerów. Oprócz Androida monitory są wyposażone w szereg przydatnych aplikacji. Są to aplikacje umożliwiające rysowanie, dokonywanie adnotacji na dokumentach, nagrywanie obrazu i dźwięku, przesyłanie bezprzewodowo obrazu na monitor z urządzeń mobilnych, jak również przesyłanie obrazu z monitora na inne urządzenia. Monitory interaktywne mają również wbudowanego klienta poczty email, dzięki temu użytkownik po skonfigurowaniu aplikacji może z poziomu monitora wysyłać wiadomości email na przykład do uczestników spotkania czy lekcji.
Funkcjonalność monitora można dodatkowo rozszerzyć podłączając do niego dodatkowy komputer. Może to być komputer typu OPS, który jest montowany w specjalnej kieszeni, z tyłu w obudowie monitora. W komputerze tym można zainstalować normalny system operacyjny Windows. Do monitora interaktywnego możemy również podłączyć zewnętrzny komputer PC. Podłączenie następuje za pomocą kabla hdmi i usb.

    Przy zakupie monitora należy również zwrócić uwagę na gwarancję . Standardowa gwarancja na monitory wynosi 2-3 lata, ale są też modele które mają dłuższą gwarancję.


Najpopularniejsze rozmiary monitorów interaktywnych na rynku - 65 cali, 75 cali, 86 cali