Monitory interaktywne Newline Vega
14.09.2023

Monitory interaktywne Newline Vega

Monitory Newline Vega to najnowsza propozycja firmy Newline. Są to urządzenia typu All-in-One, które łączą w sobie wysoką jakość obrazu, precyzję dotyku i bogate funkcje audiowizualne. Dzięki temu są idealnym rozwiązaniem dla biznesu, szkół wyższych i innych zastosowań profesjonalnych.

 

Monitory Newline Vega dostępne są w trzech rozmiarach: 65", 75" i 86". Wszystkie modele wyposażone są w wyświetlacz o rozdzielczości 4K, który zapewnia doskonały obraz. Dzięki technologii Optical Bonding obraz jest wyraźny, nawet z dużych odległości. Monitory Newline Vega obsługują również technologię dotyku P-CAP, która zapewnia bardzo dużą precyzję i szybkość działania. Użytkownicy monitora mogą pisać, rysować i manipulować obiektami na ekranie za pomocą palców lub dołączonego pióra. Monitory Newline Vega wyposażone są w bogaty zestaw funkcji audiowizualnych. Wbudowana szerokokątna kamera 4K umożliwia prowadzenie wideokonferencji, a zestaw 8 mikrofonów z funkcją redukcji szumów pozwala na wyraźne przekazywanie głosu. System audio 2.1 zapewnia realistyczny dźwięk.

monitor newline vega
 

Newline Vega działa w oparciu o system Android 11. System ten gwarantuje odpowiednią ochronę prywatności danych, zachowując przy tym dużą szybkość i płynność pracy. Monitory interaktywne Newline mają wbudowane Wi-Fi 6, które zapewnia odpowiednią wydajność połączenia, gwarantując zaawansowaną łączność z maksymalnie 30 urządzeniami. Wraz ze znacznie szybszym Bluetooth 5.2, Newline zapewnia elastyczne opcje połączeń z różnymi urządzeniami zewnętrznymi.


monitory vega w szkole

 

Każdy monitor Newline wyposażony jest w pakiet bezpłatnego oprogramowania. Wraz z monitorem Newline Vega użytkownik otrzymuje dostęp do wielu aplikacji między innymi: WhiteBoard, Cast, Broadcast, Classroom Tools. Dodatkowe aplikacje mogą być pobrane i zainstalowane na monitorze za pomocą Newline AppStore.

Monitory Newline Vega oferują wiele korzyści dla użytkowników. Są doskonałym narzędziem do prowadzenia szkoleń i spotkań biznesowych, prezentacji produktów i usług czy prowadzenia wykładów na uczelniach wyższych.


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl


Obraz jest kluczowym elementem każdej prezentacji lub lekcji. Dzięki obrazom łatwiej przyswajamy przekazywane nam informacje oraz łatwiej je zapamiętujemy. Kolejną ważną cechą prezentacji czy lekcji jest interakcja z przekazywanymi treściami. Możliwość wykonywania szybkich notatek, rysowania, zapisywania pomysłów jest tak samo ważna jak sam obraz. Narzędziem, które łączy wszystkie te cechy jest monitor interaktywny. Monitory interaktywne pozwalają na prowadzenie spotkań w salach konferencyjnych, czy w salach lekcyjnych w zupełnie nowy, bardziej interesujący dla odbiorcy sposób. Narzędzie jakim jest monitor interaktywny pozwala bardziej zaangażować się w pracę wszystkim uczestnikom biorącym udział w spotkaniu czy lekcji i sprawia że użytkownicy stają się bardziej kreatywni.
 
    Monitory dostępne w sprzedaży mają przekątne od 55” do 98”. Wyposażone są w  dotykową matryce w rozdzielczości 4K/UHD. Z monitora może korzystać jednocześnie kilka osób. Dotyk w monitorach interaktywnych zazwyczaj oparty jest o technologię podczerwieni. Oznacza to że z monitorów można korzystać pisząc po nich palcem lub innym wskaźnikiem. Monitory pozwalają  na podłączenie do nich różnych typów urządzeń za pomocą kabla jak również bezprzewodowo. Oprócz powyższych cech monitory interaktywne posiadają szereg innych funkcjonalności, które sprawiają że są to urządzenia uniwersalne i wszechstronne.

Hartowana szyba ochronna i trwała obudowa sprawiają że monitory są bardzo bezpieczne w użytkowaniu a jednocześnie posiadają nowoczesny wygląd. W urządzeniach są montowane profesjonalne matryce, które posiadają wydłużoną żywotność przez co monitory mogą pracować wiele godzin bez wyłączania. Profesjonalne matryce w monitorach interaktywnych to również szerokie kąty widzenia, dzięki czemu obraz na monitorze jest doskonale widoczny z każdej pozycji.

    Większość monitorów dostępnych na rynku ma wbudowane głośniki, dzięki czemu użytkownik monitora interaktywnego nie musi dokupować z oddzielnych głośników żeby nagłośnić sale. Ważnym parametrem w monitorach jest również ich jasność, która powinna wynosić minimum 350 cd/m2. Czym jaśniejszy monitor tym wyraźniejszy i jasny obraz nawet w sali, która jest mocno nasłoneczniona. Inną ważną cechą , którą powinno się brać pod uwagę przy zakupie monitora jest ilość złącz. Podstawowe porty czyli hdmi i usb powinny być zlokalizowane na przednim panelu, tak żeby łatwo było podłączyć do monitora inne urządzenia. Ważnym udogodnieniem jest też port Hdmi out. Dzięki temu użytkownik może przesłać obraz z monitora na inny monitor lub projektor.

Monitor interaktywny to nie tylko samo urządzenie ale również oprogramowanie dołączone do niego. Większość modeli monitorów jest wyposażona w popularny system operacyjny Android. Dzięki temu systemowi monitor może pracować jako samodzielne urządzenia i nie trzeba do niego podłączać zewnętrznych komputerów. Oprócz Androida monitory są wyposażone w szereg przydatnych aplikacji. Są to aplikacje umożliwiające rysowanie, dokonywanie adnotacji na dokumentach, nagrywanie obrazu i dźwięku, przesyłanie bezprzewodowo obrazu na monitor z urządzeń mobilnych, jak również przesyłanie obrazu z monitora na inne urządzenia. Monitory interaktywne mają również wbudowanego klienta poczty email, dzięki temu użytkownik po skonfigurowaniu aplikacji może z poziomu monitora wysyłać wiadomości email na przykład do uczestników spotkania czy lekcji.
Funkcjonalność monitora można dodatkowo rozszerzyć podłączając do niego dodatkowy komputer. Może to być komputer typu OPS, który jest montowany w specjalnej kieszeni, z tyłu w obudowie monitora. W komputerze tym można zainstalować normalny system operacyjny Windows. Do monitora interaktywnego możemy również podłączyć zewnętrzny komputer PC. Podłączenie następuje za pomocą kabla hdmi i usb.

    Przy zakupie monitora należy również zwrócić uwagę na gwarancję . Standardowa gwarancja na monitory wynosi 2-3 lata, ale są też modele które mają dłuższą gwarancję.


Najpopularniejsze rozmiary monitorów interaktywnych na rynku - 65 cali, 75 cali, 86 cali