Newline TT6518RS vs Avtek Touchscreen 5 lite 65
26.09.2019

Newline TT6518RS vs Avtek Touchscreen 5 lite 65

Newline TT6518RS, to następca jakże popularnych modeli z tej serii, czyli UB, oraz FB. Dostajemy tutaj całkowicie odmienny wygląd, bardziej przypominający serię VN, zachowując przy tym pełną kompatybilność z Windows Ink. Rozwiązanie to posiada także znacznie usprawniony dotyk, co zawdzięcza aż 20 punktom dotyku. Ma także wbudowane w sobie dynamiczne porty USB. Porównując go do popularnego Avtek Touchscreen 5 lite 65, można dostrzec znacznie więcej korzyści, niż pokazałyby nam to suche liczby.Główne różnice

Choć oba produkty cieszą się dość duża sumiennością wykonania, jak i bogactwem możliwości, to jednak ostatecznie, to Newline wygrywa tę walkę. Wszystko zaczyna się od samego czasu reakcji, który w TT6518RS jest o 5 ms krótszy. Ponadto, ma on także o wiele większą jasność (370 cd/m2, w stosunku do 300cd/m2 w Touchscreen 5), co przekłada się na bardziej sprawniejsze operowanie, nawet przy dużym nasłonecznieniu. Dużo różnic, widać także na zasadzie kompatybilności z innymi urządzeniami. Avtek ma dwa dynamiczne porty, które działają tylko wewnętrznie, czyli pozwalają na wykrycie systemu Android lub OPS.

W przypadku Newline, dostajemy możliwość wykrywania urządzeń zewnętrznych np. laptopów, co dodatkowo usprawnia samą pracę. Co więcej, patrząc dalej pod kątem usprawnienia pracy, Newline posiada m.in. port HDMI 2.0, który pozwala np. na podłączenie projektora, oraz znacznie potężniejsze głośniki – 2x15W. Istnieje także możliwość podłączenia mikrofonu, ponieważ posiada wejście mini jack 3,5 mm. Znajdziemy tu także 2 złącza Rj45, pozwalające nie tylko na odbieranie internetu „po kablu”, ale także na przekazywane go na inne urządzania. Newline, daje także o wiele dłuższą gwarancję- 5 lat na elektronikę w rozmiarze 65” i 3 lata w dla elektroniki 75”.Nowości i udogodnienia


Newline TT6518RS, to szereg niespotykanych dotąd nowości. Mowa tutaj m.in. o specjalnym oprogramowaniu, dającym znaczną przewagę nad wszystkim konkurencyjnymi monitorami dotykowymi. Warto tutaj wyróżnić m.in. Newline Cast, który jest programem do prezentowania (bezprzewodowo) ekranu dowolnego urządzenia na monitorze. Oprócz tego, dostępny jest Newline Broadcast, pozwalający na streaming obrazu z monitora do 200 urządzeń jednocześnie, oraz Newline DisplayManagment, będący oprogramowaniem, pozwalającym na zarządzanie grupą monitorów.

Oferta skierowana do Ciebie

Oferowany Newline TT6518RS jest dostępny w czterech rozmiarach monitorów- od 65 do 98”. Posiada on wbudowane inteligentne rozpoznawanie obiektowe, dynamiczne usb, oraz ma możliwość pisania jednocześnie dwoma kolorami w aplikacji White board. Całość jest bezproblemowo aktualizowana online, a główny system Andorid jest łatwy w personalizacji i o wiele bardziej intuicyjny w użytkowaniu. Ostatecznie, poszukując rozwiązania, które sprawdzi się, jako pomoc w prowadzeniu zajęć, nauce, czy też we wprowadzeniu Twojej pracy na wyższy poziom- nic nie sprawdzi się lepiej, niż interaktywny monitor Newline TT6518RS.


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl


Obraz jest kluczowym elementem każdej prezentacji lub lekcji. Dzięki obrazom łatwiej przyswajamy przekazywane nam informacje oraz łatwiej je zapamiętujemy. Kolejną ważną cechą prezentacji czy lekcji jest interakcja z przekazywanymi treściami. Możliwość wykonywania szybkich notatek, rysowania, zapisywania pomysłów jest tak samo ważna jak sam obraz. Narzędziem, które łączy wszystkie te cechy jest monitor interaktywny. Monitory interaktywne pozwalają na prowadzenie spotkań w salach konferencyjnych, czy w salach lekcyjnych w zupełnie nowy, bardziej interesujący dla odbiorcy sposób. Narzędzie jakim jest monitor interaktywny pozwala bardziej zaangażować się w pracę wszystkim uczestnikom biorącym udział w spotkaniu czy lekcji i sprawia że użytkownicy stają się bardziej kreatywni.
 
    Monitory dostępne w sprzedaży mają przekątne od 55” do 98”. Wyposażone są w  dotykową matryce w rozdzielczości 4K/UHD. Z monitora może korzystać jednocześnie kilka osób. Dotyk w monitorach interaktywnych zazwyczaj oparty jest o technologię podczerwieni. Oznacza to że z monitorów można korzystać pisząc po nich palcem lub innym wskaźnikiem. Monitory pozwalają  na podłączenie do nich różnych typów urządzeń za pomocą kabla jak również bezprzewodowo. Oprócz powyższych cech monitory interaktywne posiadają szereg innych funkcjonalności, które sprawiają że są to urządzenia uniwersalne i wszechstronne.

Hartowana szyba ochronna i trwała obudowa sprawiają że monitory są bardzo bezpieczne w użytkowaniu a jednocześnie posiadają nowoczesny wygląd. W urządzeniach są montowane profesjonalne matryce, które posiadają wydłużoną żywotność przez co monitory mogą pracować wiele godzin bez wyłączania. Profesjonalne matryce w monitorach interaktywnych to również szerokie kąty widzenia, dzięki czemu obraz na monitorze jest doskonale widoczny z każdej pozycji.

    Większość monitorów dostępnych na rynku ma wbudowane głośniki, dzięki czemu użytkownik monitora interaktywnego nie musi dokupować z oddzielnych głośników żeby nagłośnić sale. Ważnym parametrem w monitorach jest również ich jasność, która powinna wynosić minimum 350 cd/m2. Czym jaśniejszy monitor tym wyraźniejszy i jasny obraz nawet w sali, która jest mocno nasłoneczniona. Inną ważną cechą , którą powinno się brać pod uwagę przy zakupie monitora jest ilość złącz. Podstawowe porty czyli hdmi i usb powinny być zlokalizowane na przednim panelu, tak żeby łatwo było podłączyć do monitora inne urządzenia. Ważnym udogodnieniem jest też port Hdmi out. Dzięki temu użytkownik może przesłać obraz z monitora na inny monitor lub projektor.

Monitor interaktywny to nie tylko samo urządzenie ale również oprogramowanie dołączone do niego. Większość modeli monitorów jest wyposażona w popularny system operacyjny Android. Dzięki temu systemowi monitor może pracować jako samodzielne urządzenia i nie trzeba do niego podłączać zewnętrznych komputerów. Oprócz Androida monitory są wyposażone w szereg przydatnych aplikacji. Są to aplikacje umożliwiające rysowanie, dokonywanie adnotacji na dokumentach, nagrywanie obrazu i dźwięku, przesyłanie bezprzewodowo obrazu na monitor z urządzeń mobilnych, jak również przesyłanie obrazu z monitora na inne urządzenia. Monitory interaktywne mają również wbudowanego klienta poczty email, dzięki temu użytkownik po skonfigurowaniu aplikacji może z poziomu monitora wysyłać wiadomości email na przykład do uczestników spotkania czy lekcji.
Funkcjonalność monitora można dodatkowo rozszerzyć podłączając do niego dodatkowy komputer. Może to być komputer typu OPS, który jest montowany w specjalnej kieszeni, z tyłu w obudowie monitora. W komputerze tym można zainstalować normalny system operacyjny Windows. Do monitora interaktywnego możemy również podłączyć zewnętrzny komputer PC. Podłączenie następuje za pomocą kabla hdmi i usb.

    Przy zakupie monitora należy również zwrócić uwagę na gwarancję . Standardowa gwarancja na monitory wynosi 2-3 lata, ale są też modele które mają dłuższą gwarancję.


Najpopularniejsze rozmiary monitorów interaktywnych na rynku - 65 cali, 75 cali, 86 cali