Promocja: Monitor interaktywny Avtek z rabatem 400 zł albo kartą podarunkową Sephora/Douglas
21.12.2022

Promocja: Monitor interaktywny Avtek z rabatem 400 zł albo kartą podarunkową Sephora/Douglas

Świąteczna promocja w ABC Prezentacji. Kup monitor interaktywny Avtek TouchScreen 6 Connect 65 do szkoły lub biura i odbierz kartę podarunkową na zakupy w sieci Douglas lub Sephora (do wyboru) o wartości 400 zł. Nie musisz brać karty, móżesz również nabyć sam monitor w cenie niższej o 400zł. Fakturowanie od ręki. Monitory są obecnie na stanie, gotowe do wysyłki, a ich ilość jest ograniczona! Promocja trwa do wyczerpania zapasów.


 VAT 0% DLA SZKÓŁ

 

Przy zakupie monitora dla szkoły płatność obejmuje jedynie cenę netto. To oznacza, że pojedynczy egzemplarz można nabyć już w za 7803 zł (cena netto).

 

KARTA PODARUNKOWA : ZASADY PROMOCJI:

 

 • Do każdego zakupionego monitora interaktywnego Avtek TouchScreen 6 Connect 65 dołączamy kartę podarunkową na zakupy w sieci Douglas lub Sephora (do wyboru) o wartości 400 zł. Jeśli kupisz na przykład 3 monitory, otrzymasz od nas 3 karty o łącznej wartości 1200 zł!
 • Karty będą dostępne w formie elektronicznej i można je wykorzystać zarówno podczas zakupów online, jak i w placówce stacjonarnej perfumerii (po wydrukowaniu).
 • Karty zostaną przesłane Państwu na wskazany adres e-mail po zaksięgowaniu płatności za monitor.

 

CO WARTO WIEDZIEĆ O MONITORZE?

 

Monitor interaktywny Avtek TouchScreen 6 Connect 65 to jedna z nowszych generacji wyświetlaczy. Model ten został wyposażony w intuicyjny system obsługi Avtek UX 3.0. Dzięki niemu aplikacje są uruchamiane tylko jednym kliknięciem, natomiast tryb okienkowy pozwala na wyświetlanie kilku programów w tym samym czasie.

 

Model Touchscreen Connect 6 posiada wbudowany system Android. Oprogramowanie gwarantuje błyskawiczne działanie wyświetlacza oraz zapewnia dostęp do wielu przydatnych funkcjonalności: bezprzewodowego przesyłania obrazu z nawet 8 urządzeń na raz, funkcji pisania dwoma kolorami jednocześnie w trybie białej tablicy czy nagrywania ekranu.

 

Monitor interaktywny Avtek TouchScreen 6 Connect 65 ma 5-letnią gwarancję wraz z opcją 2-letniego serwisu One-to-One.

 

Szczegółowy opis funkcjonalności i parametry techniczne urządzenia znajdziesz po kliknięciu w poniższy link.


Monitor interaktywny Avtek TouchScreen 6 Connect 65

 

Pozostałe funkcjonalności, na które warto zwrócić uwagę:

 

 • Wyświetlacz samodzielnie dostosuje swoją jasność do warunków oświetlenia
 • Narzędzie do głosowania
 • Funkcja blokowania monitora
 • Nowa wersja narzędzia do nanoszenia notatek
 • Bardzo prosta instalacja aktualizacji
 • Współpraca z aplikacją Windows INK
 • Brak zjawiska paralaksy
 • Wysyłanie notatek przez pocztę e-mail

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

 


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl


Obraz jest kluczowym elementem każdej prezentacji lub lekcji. Dzięki obrazom łatwiej przyswajamy przekazywane nam informacje oraz łatwiej je zapamiętujemy. Kolejną ważną cechą prezentacji czy lekcji jest interakcja z przekazywanymi treściami. Możliwość wykonywania szybkich notatek, rysowania, zapisywania pomysłów jest tak samo ważna jak sam obraz. Narzędziem, które łączy wszystkie te cechy jest monitor interaktywny. Monitory interaktywne pozwalają na prowadzenie spotkań w salach konferencyjnych, czy w salach lekcyjnych w zupełnie nowy, bardziej interesujący dla odbiorcy sposób. Narzędzie jakim jest monitor interaktywny pozwala bardziej zaangażować się w pracę wszystkim uczestnikom biorącym udział w spotkaniu czy lekcji i sprawia że użytkownicy stają się bardziej kreatywni.
 
    Monitory dostępne w sprzedaży mają przekątne od 55” do 98”. Wyposażone są w  dotykową matryce w rozdzielczości 4K/UHD. Z monitora może korzystać jednocześnie kilka osób. Dotyk w monitorach interaktywnych zazwyczaj oparty jest o technologię podczerwieni. Oznacza to że z monitorów można korzystać pisząc po nich palcem lub innym wskaźnikiem. Monitory pozwalają  na podłączenie do nich różnych typów urządzeń za pomocą kabla jak również bezprzewodowo. Oprócz powyższych cech monitory interaktywne posiadają szereg innych funkcjonalności, które sprawiają że są to urządzenia uniwersalne i wszechstronne.

Hartowana szyba ochronna i trwała obudowa sprawiają że monitory są bardzo bezpieczne w użytkowaniu a jednocześnie posiadają nowoczesny wygląd. W urządzeniach są montowane profesjonalne matryce, które posiadają wydłużoną żywotność przez co monitory mogą pracować wiele godzin bez wyłączania. Profesjonalne matryce w monitorach interaktywnych to również szerokie kąty widzenia, dzięki czemu obraz na monitorze jest doskonale widoczny z każdej pozycji.

    Większość monitorów dostępnych na rynku ma wbudowane głośniki, dzięki czemu użytkownik monitora interaktywnego nie musi dokupować z oddzielnych głośników żeby nagłośnić sale. Ważnym parametrem w monitorach jest również ich jasność, która powinna wynosić minimum 350 cd/m2. Czym jaśniejszy monitor tym wyraźniejszy i jasny obraz nawet w sali, która jest mocno nasłoneczniona. Inną ważną cechą , którą powinno się brać pod uwagę przy zakupie monitora jest ilość złącz. Podstawowe porty czyli hdmi i usb powinny być zlokalizowane na przednim panelu, tak żeby łatwo było podłączyć do monitora inne urządzenia. Ważnym udogodnieniem jest też port Hdmi out. Dzięki temu użytkownik może przesłać obraz z monitora na inny monitor lub projektor.

Monitor interaktywny to nie tylko samo urządzenie ale również oprogramowanie dołączone do niego. Większość modeli monitorów jest wyposażona w popularny system operacyjny Android. Dzięki temu systemowi monitor może pracować jako samodzielne urządzenia i nie trzeba do niego podłączać zewnętrznych komputerów. Oprócz Androida monitory są wyposażone w szereg przydatnych aplikacji. Są to aplikacje umożliwiające rysowanie, dokonywanie adnotacji na dokumentach, nagrywanie obrazu i dźwięku, przesyłanie bezprzewodowo obrazu na monitor z urządzeń mobilnych, jak również przesyłanie obrazu z monitora na inne urządzenia. Monitory interaktywne mają również wbudowanego klienta poczty email, dzięki temu użytkownik po skonfigurowaniu aplikacji może z poziomu monitora wysyłać wiadomości email na przykład do uczestników spotkania czy lekcji.
Funkcjonalność monitora można dodatkowo rozszerzyć podłączając do niego dodatkowy komputer. Może to być komputer typu OPS, który jest montowany w specjalnej kieszeni, z tyłu w obudowie monitora. W komputerze tym można zainstalować normalny system operacyjny Windows. Do monitora interaktywnego możemy również podłączyć zewnętrzny komputer PC. Podłączenie następuje za pomocą kabla hdmi i usb.

    Przy zakupie monitora należy również zwrócić uwagę na gwarancję . Standardowa gwarancja na monitory wynosi 2-3 lata, ale są też modele które mają dłuższą gwarancję.


Najpopularniejsze rozmiary monitorów interaktywnych na rynku - 65 cali, 75 cali, 86 cali